Igła receptą na każde schorzenie

28 września 2015 | Tagi: , , ,

Igła receptą na każde schorzenie Jak cenne jest zdrowie- o tym wie każdy. Często walka z różnymi chorobami wydaje się walką z wiatrakami. Nowi lekarze, nowe recepty, choroba jednak trwa w najlepsze. Kiedy nie wiemy co robić szukamy desperacko różnych rozwiązań, niejednokrotnie tracąc dużo cennego czasu i pieniędzy. Jednym ze sposobów, które mogą okazać się lekarstwem jest akupunktura. Stara chińska metoda lecznicza, licząca sobie 6000 lat. Już w epoce neolitu, 4000 lat p.n.e leczono ludzi, nakłuwając ich zaostrzonymi odłamkami skał. Dziś stosuje się specjalnie przeznaczone do tego celu, sterylne, jednorazowe igły. Nakłuwanie punktów, leżących wzdłuż przebiegu kanałów energetycznych i mapipulowanie igłami, wyrównuje przepływ energii w ciele, który mógł zostać zablokowany na skutek infekcji czy choćby zwykłego stresu. Przywrócenie prawidłowego przepływu energii, która dociera wtedy do wszystkich narządów i komórek może przynieść ulgę w wielu schorzeniach. Ich lista jest długa, począwszy od leczenia bólu czy uzależnienia od nikotyny, kończąc na rożnego rodzaju problemach psychicznych. Systematyczne zabiegi potrafią zdziałać cuda.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategoria: Zdrowie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. chirurg stomatolog wrocław filtr cząstek stałych