Nie potrafię schudnąć

25 września 2015 | Tagi: , ,

Nie potrafię schudnąć Wiele kobiet marzy o idealnej sylwetce. Niestety nie każda otrzymała ją od natury w prezencie. Kobiety zmagają się z problemem otyłości z różnych powodów. Zbędne kilogramy, które pozostały po ciąży, waga, która podskoczyła z powodu zaniedbywania własnej sylwetki, czy dodatkowy ciężar spowodowany spowolnionym metabolizmem i brakiem ruchu. Te przyczyny są do siebie bardzo podobne, pod kilkoma względami, ale przede wszystkim psują humor, sprawiając, ze wiele rzeczy przestaje być przyjemnością. Zakupy stają się koniecznością, a spotkania ze znajomymi przestają cieszyć. Jeśli nie jesteśmy zadowolone z własnego wyglądu tracimy pewność siebie i przestajemy wierzyć w swoją wartość. Jednak wcale nie musi się tak dziać. Co jeśli podjęłaś decyzję o odchudzaniu, ale nie widzisz efektów? Spokojnie najtrudniejsze masz już za sobą. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu diety to najtrudniejszy krok, który musisz zrobić. Możesz sobie ułatwić drogę do celu kilkoma sposobami. Przede wszystkim, jeśli zaczęłaś coś robić w kierunku utraty kilogramów to jesteś na dobrej drodze do sukcesu. To znaczy, ze ci zależy. Zapisz sobie, co cię motywuje do realizacji celu. Wypisz rzeczy, dzięki którym udało ci się zacząć i te, które sprawiają że chcesz zmienić swój wygląd. Powieś listę w widocznym miejscu to najważniejszy krok. Zapisz stan wyjściowy. Zważ się i zmierz. To będzie punkt odniesienia. Najczęściej rezygnuje się z diety, bo nie widać efektów. Jaka jest tego przyczyna? Brak cierpliwości. Daj sobie czas, wszystkie zmiany muszą trwać. Nie oczekuj nagłej metamorfozy a uda ci się zdobyć cel.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategoria: Odchudzanie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. www.dentsm.pl/ortodoncja car rental warszawa wtryskownia