Trenerzy personalni coraz popularniejsi

29 sierpnia 2015 | Tagi: , ,

Trenerzy personalni coraz popularniejsi Kto z nas nie chce być szczupły i wysportowany? Wychudzona sylwetka wychodzi z mody, ale zdrowe ciało wciąż jest na wagę złota. Poziom tłuszczu w ciele na poziomie 20%? Tutaj już nie wystarczy zwykły dietetyk, który ułoży odpowiednią dietę, potrzebna jest osoba, która poza skomponowaniem jadłospisu, zmotywuje i ułoży odpowiedni plan aktywności fizycznej na cały tydzień. Dobierze właściwe ćwiczenia na siłowni, fitness, pilates, pływanie, jogging, nordic walking, jazdę na rowerze, w zależności od preferencji klienta i zasobności jego portfela. Nie musisz mieć worka z pieniędzmi aby ułatwić sobie zachowanie dobrej kondycji. Liczą się chęci i pozytywne nastawienie, całą resztą zajmie się trener. Zatroszczy się o twoją sylwetkę, zdopinguje do wysiłku adekwatnego do wieku, stanu zdrowia i możliwości twojego organizmu. Pomoże w osiągnięciu wymarzonej figury, poprawie wyglądu wybranych części ciała, zwiększeniu masy mięśniowej, polepszeniu wytrzymałości i wydolności organizmu. Program ćwiczeń dobierze do twojego harmonogramu pracy zawodowej czy hobby.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategoria: Odchudzanie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. jaan.waw.pl/wykladziny-hotelowe.html dentysta Krakłw włzki paletowe ręczne