Waga ani drgnie

14 września 2015 | Tagi: , ,

Waga ani drgnie Jesteś na diecie już od ładnych paru tygodni, ale mimo tego nie widzisz wcale efektów swojego zaangażowania? Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Możliwości jest wiele. Albo przechodzisz okres, który dotyczy wszystkich, którzy kiedykolwiek byli na diecie, czyli organizm się przyzwyczaił i musisz to przeczekać, albo robisz coś źle. Zdecydowanie częściej można się spotkać z tą drugą przyczyną. Wiele osób podejmuje decyzję o rozpoczęciu diety, ale nie robi tego świadomie. Wbrew pozorom zmiana nawyków żywieniowych i rozpoczęcie odchudzania nie jest rzeczą prostą. Nie wystarczy mniej jeść, dużo się ruszać i po prostu zadecydować, że się rozpoczyna odchudzanie. Choć rzeczywiście najtrudniejsze jest podjęcie decyzji o zmianie życia to jednak wytrwanie w postanowieniu wcale nie jest łatwe. Wiele osób się załamuje, trudno jest osiągnąć cel, jeśli nie ma się motywacji, nie wydać efektów. Ale warto przetrwać ten okres. Trzeba pamiętać o tym, że dieta to nie jakiś określony czas tylko sposób życia. Niech ci sie nie wydaje, że po osiągnięciu celu można wrócić do objadania się od rana do wieczora. Jeśli chcesz być szczypły i utrzymać osiągnięty ciężką pracą efekt to musisz zmienić efekt. Pewnie nie chudniesz, bo zbyt często dopuszczasz się grzeszków. A może wcale nie zmieniłaś tak radykalnie sposobów jedzenia? Nie wmawiaj sobie, że podwójna pierś z kurczaka i szklanka ryżu to dietetyczny obiad. Wielkość porcji ma tak samo duże znaczenia, jak to co jesz. Może niepotrzebnie katujesz się dietą, której nie lubisz i przez to częściej podjadasz ulubione przekąski?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategoria: Odchudzanie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. powiększanie biustu www.medicover.pl/szpital/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ http://hydrosprzet.com.pl/