Relaks i wyciszenie

6 października 2015 | Tagi: , ,

Relaks i wyciszenie Mięśnie napięte i bolące po całym tygodniu pracy to rzecz, która dotyka każdego z nas. Nieprawidłowa postawa ciała podczas monotonnej, siedzącej pracy przy biurku niesie ze sobą przykre konsekwencje w postaci bólu kręgosłupa. Chcesz uwolnić się od tych nieprzyjemnych dolegliwości, ale nie wiesz jak? Jest na to sposób. Masaż gorącymi kamieniami. Coraz popularniejszy w gabinetach odnowy biologicznej i masażu. Połączenie gorących kamieni pochodzenia wulkanicznego z odpowiednimi technikami masażu regeneruje i relaksuje całe ciało. Począwszy od pozytywnego odziaływania na skórę, która staje się dobrze odżywiona, elastyczna i jędrna, kończąc na poprawie napięcia i elastyczności mięśni. Dodatkową zaletą jest poprawa pracy układu krwionośnego, pracy serca, zwiększenie zdolności wysiłkowej organizmu oraz relaks i złagodzenie objawów stresu. Napięcie nerwowe zmniejsza się, stres znika, odzyskujemy tak cenną chęć do życia. Regularne zabiegi pomagają zapomnieć co znaczy ból. Kojąca muzyka i zapach olejków eterycznych używanych w gabinetach wspomagają proces wejścia w stan głębokiego rozluźnienia i odprężenia.

Kategoria: Choroby i leczenie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. http://osadapiekna.pl/ ortopedia rehabilitacja narządoacutew