Zapachy źródłem zdrowia

22 września 2015 | Tagi: , ,

Zapachy źródłem zdrowia Wiele czynników ma wpływ na nasze zdrowie. Lubimy piękne zapachy, upajamy się wonią dobrych, markowych perfum. Jednym z ich składników mogą być olejki eteryczne. Koncentraty pozyskiwane z pachnących części roślin, dodawane także do kosmetyków. Nie dość, że pięknie pachną, mają działanie lecznicze. Stosowane w kominkach aromaterapeutycznych uwalniają powoli swój zapach, mogąc wywołać stan relaksacji, uspokojenia, poprawy nastroju, pobudzenia, wzrostu sił witalnych- w zależności od potrzeb organizmu, wybieramy olejek o interesującym nas działaniu. Po męczącym dniu lubimy wejść do wanny pełnej gorącej wody. I tutaj także swoje miejsce znajdą olejki, dodane do kąpieli. Przy chorobach dróg oddechowych lekarstwem mogą okazać się inhalacje- wdychanie olejków z parą wodną świetnie oczyszcza zatkany nos i wspomaga oddychanie. Któż z nas nie chce posiadać ładnej cery? Na to także pomogą pachnące roślinne wyciągi. Kilkunastominutowa kuracja parowa przyniesie szybkie efekty w postaci gładkiej, oczyszczonej skóry twarzy. Nie wahajmy się sięgać po dobra natury skoncentrowane w małej buteleczce z przyjemnie pachnącą zawartością.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategoria: Zdrowie

  • Kategorie

  • Portal

    • Przemęczenie? Zły nastrój? Problemy z koncentracją? To istotne problemy w dzisiejszych zabieganych czasach. Pracując wiele godzin dziennie, niejednokrotnie nie mamy czasu ani chęci na przygotowywanie w pełni wartościowych posiłków. Skutkiem jest niedobór składników odżywczych. Dodatkowo nieustannie towarzyszący nam stres, nowe wyzwania i problemy, którym trzeba stawić czoła. Wszystkie te czynniki odbijają się na zdrowiu. Wiadomo jednak, że długie i zdrowe życie wiąże się nieodłącznie z odpowiednią podażą substancji odżywczych, szczególnie obecnie, gdy w tak dużym stopniu narażeni jesteśmy na ich szybką utratę z organizmu.

      Dobrym rozwiązaniem, wspomagającym funkcjonowanie organizmu, jest sięgnięcie po odpowiednie składniki mineralne i witaminy w kapsułkach, w proszku bądź w innej wybranej formie. Właściwie skomponowany zestaw substancji, spożywany regularnie, z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia, lepszego snu, większej wydajności. Nie wahajmy się wspomagać swój organizm, tylko zdrowi możemy osiągnąć pełną satysfakcję z wykonywanych na co dzień czynności. psychoterapia dla dzieci warszawa Ładne torebki torby fizjoterapia bielsko medycyna estetyczna www.medicover.pl/szpital/medycyna-estetyczna/